VisioGarden 3D sodo dizaino programa – vienintelis Lietuvoje sukurtas sodininkų mėgėjų įrankis (kompiuterinis – simuliacinis žaidimas), skirtas 3D sodo vizijai kurti ir  preliminariam biudžetui sudaryti

 

  • Programa pritaikyta Lietuvos sodininkams mėgėjams. VisioGarden 3D veikia lietuvių kalba, yra lengvai valdoma, joje siūlomi tik tie augalai, kurie auga Lietuvos klimato sąlygomis ir kurių galima įsigyti augalų prekybos vietose. Programoje lietuvių ir lotynų kalbomis suformuota augalų ir mažosios architektūros elementų biblioteka, turinti daugiau nei 300 elementų. Bibliotekoje pateikiami augalų aprašymai ir augimo sąlygos (pageidautinas dirvožemio tipas, vieta saulės atžvilgiu ir kt.). Sodo dizaino programoje taip galima suformuoti preliminarų sukurto projekto biudžetą, grįstą Lietuvos rinkoje vyraujančiomis kainomis.

 

  • Programa lengva kurti sodo vizijas (projektus). VisioGarden 3D veikia simuliacinio žaidimo principu, todėl suteikiama galimybė apžvelgti visą sklypo perimetrą, matyti visus jo kampus, virtualiai pasivaikščioti sklype, suplanuoti funkcines zonas, nustatyti saulėtas ir pavėsingas vietas, numatyti,  kokie statiniai ar augalai sudaro šešėlį tam tikromis valandomis. Kuriant sodo viziją (projektą) galima pasijusti esant sode, kieme ar už tvoros, galima keisti elementus: pasodinti ir išrauti  augalus, pastatyti  tvoras, pavėsines ar suformuoti vandens telkinius.

 

  • Programa sutaupoma jėgų, laiko ir pinigų. VisioGarden 3D programa galima kurti neribotą skaičių sodo vizijų (projektų), eksperimentuoti ieškant labiausiai patinkančio vaizdo kompiuterio ekrane ir iš sukurtų vizualizacijų išsirinti pačią gražiausią, kurią galima bus perkelti „ant žemės“. Sukūrus projektą, programoje pateikiama ataskaita, kurioje matyti tikslūs augalų pavadinimai, augalų vienetų skaičius ir preliminarus biudžetas. Su programa sukūrus sodo viziją, galima matyti kaip atrodys sodas po kelerių metų, augalams užaugus, tad nebūtina iš karto pirkti didelių, brangių ir sunkiai prigyjančių augalų.