Turite klausimų?

+ 370 683 25083
info@visiogarden.lt - kontaktinė informacija, adresas, žmogus konktatui ir kt.
Darbo laikas Pirmadienį - Penktadienį: 08:00 - 17:00, Šeštadienį/Sekmadienį: UŽDARYTA

Atsiliepimai

*

Klientų atsiliepimai:

esu aplinkos dizainerė, kuriu individualius apželdinimo projektus, auginu ir konsultuoju augalų sodinimo klausimais. Kuriant projektą daug laiko tenka bendrauti su klientais, išgirsti pageidavimus, susipažinti su šeimos narių norais, atsakyti į klausimus, derinti spalvas, sodo elementus, ruošti kelis projekto variantus ir kt. Nusprendžiau taupyti savo ir klientų laiką ir pinigus (juk su programa i lengvai ir greitai galima sukurti projektą, nusiųsti klientui vizualizacijas ir gauti atsakymus, pasiūlyti kelis projekto variantus už tą pačią kainą).

2018-07-01

man patiko eksperimentuoti virtualiai, rinktis iš daugelio susikurtų projektų. Nusprendžiau tapti virtualios dizainerių bendruomenės nare ir įkėliau keletą projektų pavyzdžių į 3D sodininkų galeriją.

2018-05-11

aplinkos apželdinimas yra mano pomėgis, gyvenimo būdas, atrasta savirealizacija. Sodinu, auginu ir domiuosi aplinkos dizainu jau kelerius metus, tad esu susidūrusi ir su augalų sodinimo/auginimo problemomis. Todėl nuolat kaupiu žinias, mokausi, dalyvauju teminėse bendruomenėse. Kiekvieną pavasarį norisi pasodinti naujų augalų, pakoreguoti poilsio zonas, atrasti naujus sodo dekoro elementų. Įsigijau programą, su kuria dabar galiu kurti begalę projektų, eksperimentuoti ir atrasti dar daugiau originalių sprendimų savo sodui.

2018-05-02

esame miesto gyventojai, užsiėmę karjera, socialiniu gyvenimu. Neturime pakankamai sodininkavimo, apželdinimo žinių ir negalime skirti laiko daug laiko ir lėšų specialistų konsultacijoms. Mums buvo svarbu greitai sutvarkyti savo aplinką, kuri nereikalautų ypatingos priežiūros. Tad nusipirkome programą, per keletą dienų parengėme mums patikusį projektą. Su projekto biudžetu (augalų sąrašu) nuvažiavome į sodinukų mugę, įsigijome augalus (sutaupėme ir laiko, ir pinigų), ir per savaitgalį mūsų aplinka pasikeitė neatpažįstamai.

2018-04-15