Parsisiųsk Demo versiją nemokamai!

 

VisioGarden3D Demo versija skirta:

a) išbandyti kompiuterio, į kurį norite atsisiųsti programą, technines galimybes;

b) išbandyti programos veikimo funkcija, pasirinkti aktyvius 3D modelius iš bibliotekos katalogų ir juos “ pasodinti ant žolės“ kompiuterio ekrane;

Pastaba: Jei vietoj 3D modelių pamatysite užrašą Rezultatų nerasta, parašykite mums, gal galėsime Jums padėti:)
 

VisioGarden3D Demo versija

Jei norisi didesnio augalų ir mažosios sodo architektūros 3D modelių pasirinkimo, ar reikia visų programos valdymo funkcijų, parsisiųsk VisioGarden3D ir veik: kurk, eksperimentuok, planuok, mėgaukis susikurtais 3D tikroviškais (gėlynų, medžių, sodybų, poilsio zonų ir kt.) vaizdais kompiuterio ekrane. O kai išsirinksi gražiausią sodo viziją (projektą), galėsi ją ne tik parodyti draugams, bet ir perkelti į tikrą sodą.

Pasikviesk bendraminčių – užsisakykite tris ar daugiau VisioGarden3D licencijas ir gaukite 50 proc. nuolaidą kiekvienai licencijai. Gaukite ne tik 50 proc. nuolaidą kiekvienai licencijai, bet ir tarpusavyje dalinkitės sukurtomis skirtingų sodo vizijų nuotraukomis, pasitarkite sklypo planavimo ar augalų derinimo klausimais, surenkite gražiausios sodo vizijos konkursą, pakvieskite šeimos narius ar draugus tapti žiūri komisijos nariais, kurie padės išrinkti geriausius projektus.

Užsisakius tris ar daugiau VisioGarden3D licencijų, į el.paštą atsiųsime laišką su įvykdyto Užsakymo atsisiuntimais (nuorodomis) ir nupirktų licencijų raktais. Reikės pasidalinti šiuo el.laišku su bendraminčiais, kurių kiekvienas pasirinks po vieną VisioGarden3D licencijos raktą (vienas licencijos raktas galioja tik viename kompiuteryje) ir parsisiųs VisioGarden3D į savo kompiuterį.

 

VisioGarden3D

Linkime kūrybinės sėkmės!

*

Klientų atsiliepimai: