Išbandyk programos Demo versiją nemokamai!

 

https://visiogarden.lt/produktas/demo-licencija-su-augalu-ir-papildomu-sodo-elementu-biblioteka/

VisioGarden3D programos Demo versija skirta:

a) išbandyti kompiuterio, į kurį norite atsisiųsti programą, technines galimybes;

b) išbandyti programos veikimo funkcijas ir kelis 3D modelius, esančius programos bibliotekoje;

Pastaba: minimalūs reikalavimai kompiuteriui, reikalingi sklandžiam programos veikimui  – kompiuteriui reikalinga vaizdo plokštė, palaikanti 2GB grafinę atmintį;

Rekomendacija: parsisiuntus VisioGarden3D programos aplanką, jį išskleisti (išarchyvuoti) kompiuterio darbalaukyje (Desktop’e).

 

Arba pasirink bet kurią kitą programą – A, B ar C ir veik: kurk, eksperimentuok, vizualizuok, mėgaukis sukurtais projektais, parodyk ir draugams savo sukurtas sodo vizijas.

Pasikviesk ir bendraminčių – užsisakykite kartu tris ar daugiau programos versijų su 50 proc. nuolaida ir galėsite visi kurti skirtingas sodo vizijas, jomis dalintis, pasitarti, džiaugtis sukurtais projektais.

Užsisakius tris ar daugiau programos A, B ar C licencijų, į el.paštą atsiųsime laišką su įvykdyto Užsakymo atsisiuntimais (nuorodomis) ir licencijų raktais. Reikės pasidalinti šiuo el.laišku su draugais, kurie taip pat nori kurti projektus su VisioGarden3D programa ir sutarti kurį licencijos rakto numerį pasirinkti (vienas licencijos raktas galioja tik viename kompiuteryje).

Atsiųstame el. laiške su įvykdyto Užsakymo atsisiuntimais, stulpelyje Parsisiųsti bus aktyvios parsisiuntimo nuorodos, kurios leis kiekvienam draugui parsisiųsti programą, atitinkančią jo kompiuterio techninius parametrus (kaip pvz. Win32 1600×900 ar Win64 1920×1080 ir pan.).

 

Programos licencija A

(veikianti 180 dienų, turinti 150 vnt. augalų ir 150 vnt. kitų sodo elementų biblioteką)

Programos licencija A + augalų ir papildomų sodo elementų biblioteka

Programos licencija B

(veikianti 180 dienų ir turinti 150 vnt. augalų biblioteką)

 

Programos licencija B + augalų biblioteka

Programos licencija C

(veikianti 180 dienų ir turinti 150 vnt. kitų sodo elementų biblioteką)

Programos licencija C + papildomų sodo elementų biblioteka

Klientų istorijos

*

Klientų atsiliepimai:

esu aplinkos dizainerė, kuriu individualius apželdinimo projektus, auginu ir konsultuoju augalų sodinimo klausimais. Kuriant projektą daug laiko tenka bendrauti su klientais, išgirsti pageidavimus, susipažinti su šeimos narių norais, atsakyti į klausimus, derinti spalvas, sodo elementus, ruošti kelis projekto variantus ir kt. Nusprendžiau taupyti savo ir klientų laiką ir pinigus (juk su programa i lengvai ir greitai galima sukurti projektą, nusiųsti klientui vizualizacijas ir gauti atsakymus, pasiūlyti kelis projekto variantus už tą pačią kainą).

2018-07-01

man patiko eksperimentuoti virtualiai, rinktis iš daugelio susikurtų projektų. Nusprendžiau tapti virtualios dizainerių bendruomenės nare ir įkėliau keletą projektų pavyzdžių į 3D sodininkų galeriją.

2018-05-11

aplinkos apželdinimas yra mano pomėgis, gyvenimo būdas, atrasta savirealizacija. Sodinu, auginu ir domiuosi aplinkos dizainu jau kelerius metus, tad esu susidūrusi ir su augalų sodinimo/auginimo problemomis. Todėl nuolat kaupiu žinias, mokausi, dalyvauju teminėse bendruomenėse. Kiekvieną pavasarį norisi pasodinti naujų augalų, pakoreguoti poilsio zonas, atrasti naujus sodo dekoro elementų. Įsigijau programą, su kuria dabar galiu kurti begalę projektų, eksperimentuoti ir atrasti dar daugiau originalių sprendimų savo sodui.

2018-05-02

esame miesto gyventojai, užsiėmę karjera, socialiniu gyvenimu. Neturime pakankamai sodininkavimo, apželdinimo žinių ir negalime skirti laiko daug laiko ir lėšų specialistų konsultacijoms. Mums buvo svarbu greitai sutvarkyti savo aplinką, kuri nereikalautų ypatingos priežiūros. Tad nusipirkome programą, per keletą dienų parengėme mums patikusį projektą. Su projekto biudžetu (augalų sąrašu) nuvažiavome į sodinukų mugę, įsigijome augalus (sutaupėme ir laiko, ir pinigų), ir per savaitgalį mūsų aplinka pasikeitė neatpažįstamai.

2018-04-15